KEMISHE FEMRA 80111

Size
Color
  • 80111

  • MATERIAL : 65% Pambuk 35% Polyester • 100gr/m²

    STIL : Prerje Slim Fit • Jakë klasike • Mënge e gjatë me lidhje dhe kopsë për gjatësi  • Manshet me kopsë • Kopsa në të njëjën ngjyrë