KEMISHE MESHKUJ 80209B

Size
Color
  • 80209B

  • KODI : 80120

    MATERIAL : 65% Pambuk 35% Polyester  • 100gr/m²

    STIL : Prerje Slim Fit • Jakë Klasike • Mënge e gjatë me lidhje dhe kopsë për gjatësi • Manshet me kopsë • Kopsa në të njëjën ngjyrë