Pantallona Pune / Polo Meshkuj

Size
Color
 • KODI : 50204

  MATERIALI : PIQUE

  • 100% Pambuk • 180gr/m² 

  STIL : Prerje Klasike • Jakë me thurje • 3 Kopsa • Mëngë e shkurtër me manshet • Filet i hollë shoqërues në mëngë • Hapësira poshtë kopsave • Fileti shoqërues dhe kopsat në ngjyrë në kontrast me bazën

 • KODI : 71204

  MATERIALI : 65% Polyester 35% Pambuk • 220gr/m² 

  STIL : Qemer me llastik në pjesën mbrapa • 2 Xhepa klasik • 2 Xhepa pllakë me kapak me volum • 2 Xhepa pllakë me kapak mbrapa • Material mbrojtës në pjesën e gjunjëve • Material dyfish në pjesën mbrapa