UNIFORME DOKTORI

Size
Color
  • KODI : 73156A

    MATERIAL : 65% Pambuk 35% Polyester •170 gr/m²

    STIL : Xhaketë prerje me penca • Jaka V • Xhep para majtas në kraharor •2 Xhepa pllakë para • Jaka, mansheti i xhepave dhe kopsat në ngjyrë në kontrast me bazën

  • KODI : 73156B

    MATERIAL : 65% Pambuk 35% Polyester •170 gr/m²

    STIL : Pantallona • Qemer llastik • 2 Xhepa pllakë përpara •1 Xhep pllakë mbrapa • Përthim në fund